Realizacja Wierzbica

Projekt i montaż układu sterowania 2szt. pomp kłowych o mocy 18,5 kW każdej który zostanie zamontowany w fabryce w okolicach Wierzbicy.

Czytaj dalej

Realizacja Dąbrowa Górnicza

Przedstawiamy krótki opis parterowego domu o wielkości ok. 220m2 o podwyższonym standardzie zlokalizowanego w okolicach Dąbrowy Górniczej którego instalacja zostanie wykonana w standardzie Loxone.

Czytaj dalej

Realizacja Świerklaniec

Przedstawiamy krótki opis domu o wielkości 220m2 zlokalizowanego w okolicach Świerklańca którego instalacja zostanie wykonana w standardzie KNX.

Czytaj dalej

Realizacja Piekary Śl.

Wysokiego standardu automatyki budynkowej segment szeregowy powstaje w okolicach Piekar Śląskich którego automatyka będzie pracowała w potrójnej hybrydzie.

Czytaj dalej

Realizacja Centrala...

Projekt i montaż układu sterowania centrali dla układu ciśnień/podciśnień i odzysku ciepła która będzie zainstalowana w fabryce w okolicach Katowic.

Czytaj dalej

Realizacja Siewierz...

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładową realizację instalacji inteligentnego domu o powierzchni ok.240m² która będzie znajdować się w okolicach miejscowości Siewierz.

 

Czytaj dalej

Realizacja Ogrodzieniec

Opis poniżej przedstawia realizację domu o powierzchni ok. 260m2 w okolicach Ogrodzieńca wyposażonego w układ automatyki budynkowej w pełnym standardzie EiB/KNX.

Czytaj dalej

  • 1
  • 2