Realizacja Piekary Śl.

Wysokiego standardu automatyki budynkowej segment szeregowy powstaje w okolicach Piekar Śląskich którego automatyka będzie pracowała w potrójnej hybrydzie.

Czytaj dalej

Realizacja Centrala...

Projekt i montaż układu sterowania centrali dla układu ciśnień/podciśnień i odzysku ciepła która będzie zainstalowana w fabryce w okolicach Katowic.

Czytaj dalej

Realizacja Siewierz...

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładową realizację instalacji inteligentnego domu o powierzchni ok.240m² która będzie znajdować się w okolicach miejscowości Siewierz.

 

Czytaj dalej

Realizacja Ogrodzieniec

Opis poniżej przedstawia realizację domu o powierzchni ok. 260m2 w okolicach Ogrodzieńca wyposażonego w układ automatyki budynkowej w pełnym standardzie EiB/KNX.

Czytaj dalej

Realizacja Olkusz...

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładową realizację instalacji inteligentnego domu o powierzchni ok.200m² znajdującego się w okolicach Olkusza opartą o serwer LOXONE oraz urządzenia takich firm jak SIEMENS, HAGER, MDT.

Czytaj dalej

Internet rzeczy...

Jak każdy z budujących lub modernizujących swój własny dom lub mieszkanie słyszał zapewne o pojęciu "inteligentnej instalacji". Mało kto jednak wie jakie zalety ma taki system...

Czytaj dalej

  • 1
  • 2