Instalacje LOXONE

Instalacja systemu Loxone gwarantuje pełną współpracę poszczególnych systemów składających się na budynek inteligentny. Dlaczego warto zdecydować się na smart home oparty na instalacji Loxone?

Instalacja LOXONE - zalety

  • Dostajemy centralną jednostkę sterującą. Z jej poziomu możemy dowolnie sterować domowymi funkcjami i instalacjami.
  • Duży wybór rozszerzeń takich jak przyciski, sensory, moduły KNX, DMX, DALI, RGBW, AIR oraz elektrozawory, czujniki dymu, zalania i kontaktrony.
  • Przejrzysta i prosta wizualizacja zarówno na komputery, tablety jaki i smartfony.
  • Najwyższa jakość produktów potwierdzona wieloletnimi testami i ilością niezawodnie pracujących instalacji na całym świecie.
  • Możliwość użycia w nowo budowanych obiektach w formie przewodowej jak i w remontowanych i wykończonych w technologii bezprzewodowej.

Ustawienia użytkownika oraz cała historia działań, logów i parametrów są zapisywane w jednostce centralnej, dlatego możemy w dowolnej chwili sprawdzić historię dotyczącą ustawień, temperatur, wilgotności, natężenia oświetlenia, awarii itp.

Automatycznie tworzona dokumentacja techniczna dotycząca konfiguracji i połączeń elektrycznych pozwala na diagnostykę i rozbudowę nawet dla innych instalatorów w przyszłości. Pomagamy w realizowaniu marzeń o inteligentnym domu mieszkańcom Śląska i okolic.