Wizja

Firma DG-systems powstała naprzeciw oczekiwaniom klientów po to aby wizję funkcjonalności budynku lub domu wprowadzić w rzeczywistość. Aktualny tryb życia wymusza na coraz to większej liczbie osób oszczędność czasu jak i pieniędzy, czym w dużym stopniu na co dzień może pomagać tzw. "inteligencja budynku". Budynek który sam się dostosowuje do naszego trybu życia oraz potrafi samodzielnie podejmować pewne decyzje, które mają bezpośredni wpływ na nasze bezpieczeństwo jak i komfort.

 

Jako certyfikowany partner organizacji KONNEX Bruksela możemy zagwarantować że nasze rozwiązania oparte o standard KNX/EiB wykonywane zostaną na najwyższym poziome.

 

Srebrne partnerstwo z firmą LOXONE Austria oraz udział w eksperckich szkoleniach modułów M1/M2 gwarantują że urządzenia tej firmy zostaną dobrane, zainstalowane oraz zaprogramowane wg. standardu LOXONE bez żadnych kompromisów.

 

Posiadamy doświadczenie i wiedzę aby zrealizować praktycznie każdy projekt automatyki budynkowej w układzie standardowym jak i hybrydowym łącząc zalety systemów PLC jak i urządzeń KNX/EiB. Usługi wykonujemy na urządzeniach tylko najwyższej klasy światowych producentów tak aby zagwarantować bezpieczeństwo i niezawodność pracy instalacji. Stosowanie rozwiązań automatyki budynkowej firmy LOXONE uzupełnia ofertę także o urządzenia Audio, Multiroom, kontroli dostępu jak i gotowych systemów oświetleniowych. Przy instalacjach z ograniczonym budżetem stosujemy rozwiązania oparte na serwerach przy których używamy sensorów o standardowej konstrukcji stykowej, natomiast przy modernizacjach instalacji w których nie ma możliwości położenia dodatkowego przewodu magistralnego stosujemy rozwiązania oparte o sieć bezprzewodową Z-Wave.

Do każdego zakończonego projektu dostarczamy Instrukcję obsługi, schemat elektryczny, protokół pomiarowy instalacji jak i programy źródłowe wykorzystywane w projekcie. Wykonujemy także serwis instalacji elektrycznych oraz modernizujemy logikę działania według wytycznych klienta.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.